Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Witcher’ın Animasyon Filmi The Nightmare of the Wolf, Vesemir’i Anlatacak

The Witcher’ın Animasyon Filmi The Nightmare of the Wolf, Vesemir’i Anlatacak

Netflix, bu ayın başında duyurduğu “The Witcher: Nightmare of the Wolf” animasyon filmini sitesine ekledi. Böylece yayın platformunun Studio Mir ile geliştireceği animasyon yapımın başrolünde Vesemir‘in yer alacağı ortaya çıktı.

The Witcher: Nightmare of the Wolf‘un sayfasında yer alan açıklama, animasyon filmin Rivialı Geralt’ı yetiştiren ve baba figürü olan Vesemir’in hikayesini anlatacağı yönünde: “Geralt’ı eğitmeden çok önce Vesemir, gizemli Deglan’ın Sürpriz Yasası iddiasından sonra bir Witcher olarak kendi yolculuğuna başlar.”

Netflix’in The Witcher uyarlaması finalinde duyduğumuz Vesemir’i İngiliz oyuncu Theo James seslendirmişti. Öte yandan dizinin ikinci bölümünde hikayeye dahil olacak Vesemir’i, Mark Hamill’in canlandırmasını isteyenlerin sayısı hiç de az değil. Alıştığımızın aksine animasyonda, gençlik yıllarını göreceğimiz Vesemir’i kimin seslendireceği ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Resmen J.J. Abrams'a Emanet