Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Walking Dead’in Yıldızı Yeni Wolverine Olmak İstiyor

The Walking Dead’in Yıldızı Yeni Wolverine Olmak İstiyor

The Walking Dead dizisinde yer alan ve Jesus rolüyle ünlenen Tom Payne, Marvel Sinematik Evreni’nde yeni Wolverine rolü için biçilmiş kaftan olduğunu dile getirdi.

Dört sezon boyunca The Walking Dead dizisinde boy gösteren Tom Payne, kısa sürede yıldızı parlayan oyunculardan biri haline gelmişti. Ufak tefek rollerde sıkışan Payne’in yıldızı The Walking Dead sayesinde parlamıştı.

İngiltere doğumlu Tom Payne, verdiği bir röportajda “Daha önce de bunu dile getirdim fakat ben boy açısından daha uygun bir Wolverine olacağımı düşünüyorum. Diğer seçeneklere göre daha ufak tefek birisiyim” sözlerine yer verdi.

Gerçi çok ufak tefek bir adam da değil hani. 1.70lik boyuyla çizgi roman Wolverine görünüşünden 10 santim daha uzun. Öte yandan bu rolle özdeşleşmiş ve on yılı aşkın süre boyunca beyaz perdede Wolverine rolünün tek ismi olmuş Hugh Jackman çok daha uzun (1.88 m) biri.

Tom Payne’nin iyi bir oyuncu olduğunu düşünsem de Wolverine rolü için iyi bir tercih olacağını pek düşünmüyorum. Sorun boyunda değil de nedense Hugh Jackman’ın arkasından onun yerini doldurabilecek daha dişli, azimli bir oyuncuyu görmek istediğimden olabilir.

İlginizi Çekebilir  Star Wars'un Yeni Yapımları, Yüksek Cumhuriyet Dönemine Odaklanacak