Sinema Haberleri

The Thing, Orijinal Romanın Kayıp Bölümü Frozen Hell İle Yeniden Çekilecek

Bugüne kadar iki kez sinemaya uyarlanan korku klasiği “The Thing” yeniden beyazperde yolunda. John W. Campbell‘ın “Who Goes There?”, daha önce yayınlanmayan “Frozen Hell” hikayesi ile genişletilerek yeniden çekilecek.

Blumhouse, Universal Pictures ile John W. Campbell‘ın 1938 yılında yazdığı “Who Goes There?” adlı kitabını yeniden çekecek. Daha önce 1951‘de Christian Nyby‘ın “The Thing From Another World” ve 1982‘de John Carpenter‘ın “The Thing” yapımlarıyla sinema severlerin karşısına çıkan hikayeye bu kez Campbell‘ın 45 sayfalık kayıp “Frozen Hell” hikayesi de dahil edilecek.

Yazarın yayınlanmamış hikayesini bulduktan sonra 2018 yılında Kickstarter‘da kampanya başlatan John Betancourt, yakın zamanda sayfasında bir güncelleme yaparak Blumhouse ve Universal‘ın “The Thing“e yeni bir uyarlama yapacağını açıkladı. Projeye dahil olan yapımcı Alan Donnes de gelişmeleri Facebook sayfasından, “Artık resmileşti. İmzalı kontratımı ve ilk ödememi aldım. Yıllardır kayıp olan Frozen Hell hikayesiyle birlikte çekilecek The Thing uyarlamasının yapımcısıyım. Campbell‘ın tüm hikayesi ilk kez büyük ekrana uyarlanacak. Yeni film, RKO‘nun The Thing From Another World, John Carpenter‘ın The Thing klasiği ve Who Goes There? ile Frozen Hell hikayelerini içerecek” mesajıyla duyurdu.

İlginizi Çekebilir  DC Sinematik Evreni Satılıyor Mu?

Antartika‘da araştırmacıların şekil değiştirme özelliği olan bir uzaylı parazit organizmayı keşfetmesiyle başlayan olayları anlatan The Thing‘in yeni uyarlamasında kimlerin rol alacağı ya da yapımın ne zaman seyirci karşısına çıkacağı gibi bilgiler henüz paylaşılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu