Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The New Mutants Filminden Fotoğraflar Geldi – Yeni Demon Bear, The Smiley ve Limbo ile Tanışın!

The New Mutants Filminden Fotoğraflar Geldi – Yeni Demon Bear, The Smiley ve Limbo ile Tanışın!

Josh Boone‘un yazıp yönettiği “The New Mutants” filminden yeni görseller yayınlandı. X-Men Sinematik Evreni‘nde bir grup genç süper kahramanın maceralarını anlatan korku filminin son görüntülerinde filmin kötü karakterleri The Smiley Man, Demon Bear ve Limbo‘yu ilk kez görüyoruz.

20th Century Fox tarafından geliştirilen ve gösterim tarihi 2018 olarak belirlenmesine rağmen defalarca ertelenen “The New Mutants” filmi, Disney‘e geçince X-Men hayranları tedirgin olmuştu ancak eğlence devi yapımdan vazgeçmedi. Bu kez Koronavirüs salgınına takılan filmin şu an vizyon tarihi bulunmasa da yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Fotoğraf serisinde; 1984‘te “The New Mutants”ın 18, 19 ve 20. sayılarında yer alan “The Demon Bear” hikayesinden uyarlanan Demon Bear ile Majik‘in savaştığı sahne ile The Smiley Man ve Limbo karakterleri yer alıyor. Filmde ise Anya Taylor-Joy (Magik), Charlie Heaton (Cannonball), Maisie Williams (Wolfsbane), Henry Zaga (Sunspot) ve Blu Hunt (Mirage) rol aldı.

İlginizi Çekebilir  Monochroma Kickstarter'da!