Sinema Haberleri

The Kane Chronicles Üçlemesi Netflix Film Serisi Oluyor

Rick Riordan‘ın Mısır mitolojisinden esinlenen macera serisi The Kane Chronicles, Netflix film serisi olarak uyarlanacak.

Percy Jackson & The Olympians serisi Disney Plus için dizi olarak geliştirilen yazar Rick Riordan‘ın The Kane Chronicles üçlemesi de Netflix‘e geliyor.

Riordan‘ın internet sitesinden yaptığı duyuruya göre; Carter ve Sadie Kane kardeşlerin mitolojik maceraları The Red Pyramid (2010), The Throne of Fire (2011) ve The Serpent’s Shadow (2012) film serisine dönüşecek.

İlgili Makaleler

Yazarın Percy Jackson ve Magnus Chase serileriyle aynı evrende geçen Mısır destanı The Kane Chronicles‘ın filmleri için Netflix ile geçtiğimiz Ekim ayından bu yana görüştüklerini belirten Rick Riordan, açıklamasında, “Kane Chronicles ile ilgili sosyal medyada heyecan verici bir duyuru yayınlandı: Netflix’te uzun metrajlı filmler serisi geliştiriyoruz! Geçen Ekim ayından yani Percy projesine başladığımız zamandan bu yana bu anlaşma üzerinde çalışıyorduk ve artık bunu duyurabildiğim için çok mutluyum. Bizi izlemeye devam edin. Tower of Nero tur etkinliklerinde bu konudaki soruları cevaplamaya çalışacağım.” dedi. Riordan‘ın bahsettiği Tower of Nero sanal turu 7-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir  Mark Hamill, Şöhretler Kaldırımı'nda Ölümsüzleşecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu