Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Jetsons Filmi Geliyor

The Jetsons Filmi Geliyor

Warner Bros. Pictures bize fütüristik bir ailenin gökyüzünde yaşadığı olayları anlatan The Jetsons’ı (Jetgiller) hatırlatmak istiyor.

Variety’nin haberine göre, son zamanların çok konuşulan animasyonu Sasusage Party’nin yönetmeni Conrad Vernon’dan The Jetsons animasyon filmi geliyor. Vernon daha önce Shrek 2, Monsters vs Aliens ve Madagascar 3 gibi animasyon filmlerin de yönetmen koltuğunda oturdu. Filme dair detaylı bir açıklama yapılmasa da yakın zamanda seslendirme kadrosu ve vizyon tarihinin açıklanması bekleniyor.

Jetsons çizgi dizisi 1962 yılında başlayıp 1963 yılında sona ermişti ancak buna rağmen geek pop kültürünün önemli bir parçası olmayı başardı. Ülkemizde de uzun yıllar boyunca çocuk kuşağında Jetgiller adıyla ekranlara gelen çizgi diziyi izlemeyen yoktur. George, Jane, Judy, Elroy ve köpek Astro ile ev işlerine yardımcı olan robot Rosie’nin yer aldığı çizgi dizinin ilk uzun metraj uyarlaması 1990 yılında çekildi.

Jetsons filminden gelecek yeni haberleri beklerken dizinin tema şarkısını günlerce dilinize dolansın diye buraya bırakıyorum.

İlginizi Çekebilir  Mad Max: Fury Road Filminin Fantastik Araçları