Sinema Haberleri

The Handmaid’s Tale’in Yönetmenine Star Wars Yolu Gözüktü

Kanadalı Yazar Margaret Atwood‘un distopik romanından ekrana uyarlanan ve büyük yankı uyandıran The Handmaid’s Tale’in yönetmeni Reed Morano‘nun gelecekteki bir Star Wars filminin başına geçebileceği konuşuluyor.

THR’nin verdiği bilgiye göre; yakın zamanda ünlü yapımcı Kathleen Kennedy ile görüşen Amerikalı yönetmen Reed Morano, çocukluğunun filmlerinin yapımcısı ile konuşmanın verdiği heyecanla şunları söyledi: “Kathleen Kennedy muhteşem. Macera filmlerinden konuşurken çoğu zaman onun Goonies’in (Türkçe’ye Define Adası olarak çevrilmişti) yapımcısı olduğunu bile hatırlamıyorum. Büyürken severek izlediğim filmlerin hepsinde onun imzası var. Büyük bir buluşmaydı. Kathleen Kennedy, The Handsmaid’s Tale’i kızı ile izlerken birilerini arayıp ‘Bu Reed de kim? diye beni soruyor. Hatta büyük ihtimalle benim erkek olduğumu düşündü adımdan dolayı.”

Kesin olmamakla birlikte Disney‘in önümüzdeki yıllarda Star Wars serisine farklı filmlerle devam etmeyi planladığı öngörülüyor. Kennedy’nin Reed Morano’yu ilerideki filmlerden birinin başına almayı düşündüğü de akla gelen ihtimaller arasında… Morano, bugüne kadar The Handmaid’s Tale, Showtime’ın Billions ve AMC’nin Halt and Catsh Fire bölümlerini yönetti. Kathleen Kennedy‘nin, dizisini izlerken keşfettiği Morano ve Star Wars ile ilgili kafasında neler olduğunu henüz bilemiyoruz. Bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Rogue One Filmi Rekora Koşuyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu