Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Goonies Kadrosu Yıllar Sonra Buluştu

The Goonies Kadrosu Yıllar Sonra Buluştu

Oyuncu Josh Gad’ın hazırladığı Reunited Apart programının ilk bölümü 80ler’in efsane filmi The Goonies kadrosunu bir araya getirdi.

Kâr amacı gütmeyen The Center for Disaster Philanthropy derneği için Josh Gad’ın fikriyle başlayan Reunited Apart isimli YouTube programının ilk bölümü, The Goonies kadrosunu yeniden buluşturdu.

Programda kültleşmiş The Goonies’in tüm kadrosu vardı. Sean Astin, Corey Feldman, Jeff Cohen, Ke Huy Quan, Martha Plimpton, Kerri Green ve Josh Brolin, seneler sonra bir araya geldi. Ekibe sonrasında filmin kötü karakterleri Fratelli Kardeşler’i canlandıran Joe Pantoliano ve Robert Davi de katıldı.

Asıl sürpriz ise filmin senaristi Chris Colombus, yönetmeni Richard Donner ve yapımcı Steven Spielberg’ün katılmasıydı.

Spielberg, Goonies Hayranlarına Sürpriz Haber Verdi

Eskiyi yad eden program bir süre sonra haliyle olası bir devam filmi hakkındaki sorulara döndü. Steven Spielberg, yıllardır The Goonies 2 filmi için aklındaki fikirleri kenara yazdığını söyledi. Ancak 80ler’deki başarıyı yakalayamayacaklarını düşündükleri için bu proje sürekli rafa kaldırılıyormuş.

Sizi bilmem fakat ben The Goonies 2 düşüncesine pek sıcak bakamıyorum. Akıllarda böylesine güzel yer edinmiş kült filmlerin ne devam filmleri ne de yeniden uyarlamaları yapılmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Pete’s Dragon Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Programı aşağıdaki bağlantıdan izleyip nostalji esintisine yakalanabilirsiniz.