Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » The Empire Strikes Back, Sinemalara Geri Dönüyor!

The Empire Strikes Back, Sinemalara Geri Dönüyor!

Star Wars: The Empire Strikes Back filmi, 40. yılını kutlamak için 4K çözünürlükte sinemaya dönüş yapacak. Ayrıca 40. yılına özel bir de poster hazırlandı.

Benim ve sanırım birçok hayranı için tüm Star Wars serisindeki en iyi film olan The Empire Strikes Back, 40. yılını kutlamak için sinemalara geri dönüş yapıyor. Ancak ne yazık ki şu an için bu kutlama Birleşik Krallık sınırlarını kapsıyor.

Disney ve Lucasfilm’in ile Vue Cinemas firmasının ortak çalışmasıyla birlikte, The Empire Strikes Back tekrar vizyona giriş yapacak. Daha önce bu efsaneyi sinemada izleyememiş nesil için özel bir an olacağı kesin. Ayrıca tekrar tekrar izlemek isteyenler için de bu geri dönüşün güzel yanı, filmin 4K çözünürlükte yansıtılacak olması.

The Empire Strikes Back için ayrıca yeni bir poster hazırlandı. Matt Ferguson imzalı posterin İngilizce ve Japonca varyantları mevcut. Sınırlı sayıda üretilecek olan posterler filmin vizyona girdiği tarihlerde erişilebilir olacak.

Filmin tekrar vizyona giriş tarihi konusunda ise net bir açıklama yok. Londra merkezli Vue Cinemas CEO’su Tim Richards’ın açıklamasına göre temmuz ayı itibariyle normale dönen sinema salonlarında filmin yayınlanabileceği belirtildi.

İlginizi Çekebilir  Rian Johnson, Star Wars Üçlemesi Hakkında Konuştu

Hani almak istersiniz ya da İngiltere üzerinden size posteri yollayabilecek bir tanıdığınız vardır diye de Bottleneck Gallery üzerinden satılan 40. yıl posterlerine de buradan ulaşabilirsiniz.