Sinema Haberleri

The Dark Knight Senaristi He-Man Filmini Yönetebilir

Yıllardır yılan hikayesine dönen Masters of the Universe yani He-Man uyarlaması için nihayet yeni adımlar atılmaya başlandı. Uyarlama önce McG‘ye emanet edilecekti fakat yönetmenin projeden ayrılması ile yeniden başa dönülmüş oldu. Ancak yeni gelen bir haber bizleri hayli umutlandırdı.

Uyarlamanın yönetmenliği için The Dark Knight üçlemesi, Dark City ve Man of Steel gibi başarılı filmlerin senaristliğini üstlenmiş olan David S. Goyer ile konuşulduğu gündemde.

Sadece yönetmenliğini değil senaryoyu da kaleme alacak Goyer’in bu işin altından kalkıp kalmayacağını ise zaman gösterecek. Uzun zamandır beklenen bir uyarlama olduğu için elbette bunun da bir ekstra yük getireceği aşikar. Hatırlayacak olursanız ilk Masters of the Universe uyarlaması 1986 yılında çekilmiş, He-Man rolünde ise Rocky IV’ten hatırlayacağımız acımasız Rus boksör Ivan Drago’ya hayat veren Dolph Lundgren‘i izlemiştik. Teknik imkansızlıklar nedeniyle filmde hayranların beklediği çoğu detay yoktu. Bu nedenden ötürü yıllardır uyarlamanın hakkını verecek bir film bekleniyor.

Yapımcı firma Sony, filmin vizyon tarihini 18 Aralık 2019 olarak belirlemiş durumda. Henüz hikaye ve oyuncular belli olmasa da somut adımların atıldığını görmek sevindirici. Bakalım uzun bekleyişten sonra hayranları memnun edecek bir uyarlama çıkacak mı?

İlginizi Çekebilir  Millie Bobby Brown, Godzilla 2 Kadrosunda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu