Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tersine Dungeons and Dragons Romanı, Homerooms and Hall Passes Film Oluyor!

Tersine Dungeons and Dragons Romanı, Homerooms and Hall Passes Film Oluyor!

Tom O’Donnell tarafından yazılan ve tersine Dungeons and Dragons olarak anılmaya başlanan Homerooms and Hall Passes’ın film hakları New Line Cinema tarafından satın alındı.

Haberimize konu olan Homerooms and Hall Passes, henüz yayınlanmamış bir roman. Bu yılın ekim ayında raflardaki yerini alması beklenen roman, henüz çıkmamış olmasına karşın birçok eleştirmen tarafından övgü yağmuruna tutulmaya başlandı.

Daha çıkmamış bir kitabın bu kadar ilgi çekmesi elbette film yapımcılarının da dikkatinden kaçmamış olacak. New Line Cinema, romanın film haklarını satın aldığını ve bir film projesi olarak üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu.

Homerooms and Hall Passes’ın hikayesi cidden ilgi çekici. Briandalör isimli fantastik bir dünyada, zindanları temizleyip canavarları öldüren ve kötü büyücüleri alt eden bir parti, boş zamanlarında günümüz dünyasında orta-okula giden oyuncuların canlandırıldığı Homerooms and Hall Passess oynamaktadır. Yaşanan bir kaza sonrasında açılan portal kapısından içeri çekilip canlandırdıkları öğrencilerin rollerine büründüklerini fark ederler.

Tersine Dungeons and Dragons diye adlandırılması boşuna değilmiş.

İlginizi Çekebilir  Schwarzenegger, John Milius ile King Conan Senaryosunu Konuştu