Sinema Haberleri

Tenet, Önce Dünyada Sonra ABD’de Yayınlanacak

Warner Bros.’un yeni duyurusuna göre Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Tenet, önce çeşitli dünya ülkelerinde vizyona girecek. Sonrasında da ABD salonlarında gösterilecek.

Birkaç kez erteleme gören ve sonunda süresiz olarak ertelenen Christopher Nolan imzalı yeni bilimkurgu filmi Tenet’in vizyon tarihi aşağı yukarı belli oldu gibi. ABD’de artan Corona virüs vakaları yüzünden, filmin vizyon tarihinin daha geç olacağı ve belli şehirlerde gösterileceği açıklandı.

Tenet, önce Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Japonya, Güney Kore, Rusya, İspanya ve Birleşik Krallık’ın dahil olduğu 70 ülkede vizyona girecek. Vizyon tarihi ise 26 Ağustos olarak belirtildi. Bir hafta sonra yani 3 Eylül tarihinde ise ABD vizyonuna giriş yapacak.

İlgili Makaleler

Elbette bu durum birçok ABDli sinema izleyicisi için sinir bozucu bir durum oldu. Daha geç izlenebilecek olması ve büyük şehirlerde vizyona girmeyecek olması, sinema severlerin keyiflerini kaçırdı.

Bu 70 ülke içerisine Türkiye dahil mi henüz bilinmiyor. Ancak ülkemizdeki sinema salonlarının halen kapalı olduğu düşünüldüğünde, yakın bir tarihte sinemalara tekrar döneceğiz gibi gözükmüyor.

İlginizi Çekebilir  Powerpuff Girls, Live-Action Seri Haline Getiriliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu