Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Teenage Mutant Ninja Turtles’ın Fragmanı Yayınlandı!

Teenage Mutant Ninja Turtles’ın Fragmanı Yayınlandı!

tmnt-banner

KAWABANGA! diye bağırmak istiyorum sevgili okurlar. Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın dönüşü, fragmanı gibi muhteşem olacağa benziyor.

Tek kötü yanı filmde Megan Fox’un oynuyor oluşu. Haberimize bir göz atalım!

Kanalizyonlara hükmeden, pizza tutkunu, uzak doğu dövüş sanatları uzmanı kaplumbağalarımız geri dönüyor. Çizgi film ve çizgi roman serisi ile küçük-büyük herkes tarafından sevilen ve bilinen Teenage Mutant Ninja Turtles’a ait ilk fragman yayınlandı.tmnt-gorsel-1

Armageddon, Pearl Harbor ve Transformers serilerinden hatırlayacağımız Michael Bay’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda, Jonathan Liebesman oturuyor. Liebesman, Clash of the Titans’ın devam filmi olan Wrath of the Titans’ı çekmiş ve ilgiyi üzerine toplamıştı. Ciddi bir bütçe ayrılan filmde kendi açımdan gördüğüm tek sıkıntı Megan Fox’un April O’Neil’i canlandırıyor olması.

Judith Hoag ablamız her ne kadar yaşını başını almış olsa da, April O’Neil karakterine tam oturmuştu. Ancak Fox’un, nasıl derler (öfke yorumlarından kaçmaya çalışmak) oyunculuğunun biraz yavan ve “güzelliğinin” yapay olduğuna inanıyorum. Ama onu boş verin, TMNT yeni fragmanıyla bizi heyecanlandırmayı başardı.

İlginizi Çekebilir  Aquaman 2 ve Shazam! 2 Filmleri CCXP 2019'da Duyuruldu

Fragmana kadar ana senaryo hakkında çok fazla bir bilgiye sahip değildik. Görünen o ki, William Fichtner’ın canlandıracağı, ki hakkını sonuna kadar verecektir inanıyorum, Shredder’ın yükselişini göreceğiz.

Ninja kaplumbağalarımız, kanalizasyon sisteminde dolaşarak, kötülere karşı gizli bir savaş vermektedir. Shredder’ın yükselişiyle birlikte Leonardo, Michelangelo, Raphael ve Donatello açıktan açığa yeryüzüne çıkıp, hain Shredder’ın planlarını bozmaya çalışacak.

Son yıllarda Reboot serileri, aksiyon filminden öteye gidemiyor. Bunu Transformers’ın son filmlerinde de gördük. Michael Bay isminin olması biraz korkutsa da, yeni TMNT filminin nostaljik bir hava yakalayabileceğine inanıyorum.

İşte karşınızda New York’un en usta ninjaları:

http://youtu.be/nCjsWpM9zFU