Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Tarantino, Yetişkinlere Yönelik Star Trek Filmi Konusunda Israrcı

Tarantino, Yetişkinlere Yönelik Star Trek Filmi Konusunda Israrcı

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun çekeceği yeni Star Trek filminin senaryo yazım aşamasının tamamlandığı açıklandı. Filmin yetişkinlere yönelik olacağı açıklandı.

Quentin Tarantino’nun, bir Star Trek filmi çekeceği ilk duyurulduğundan beri oldukça şaşkınım. Kendisi en sevdiğim yönetmenler arasında olmuştur. Sinemaya kazandırdığı yeni perspektifler göz ardı edilemez. Şimdi bu isim bir Star Trek filmi çekecek ve de yetişkinlere yönelik olacağı konusunda her bulduğu fırsatta açıklama yapıyor.

Tarantino’nun Star Trek Filmine Senarist Bulundu

Paramount Pictures’ın görev verdiği Mark L. Smith, yeni Star Trek filminin taslak senaryosunu tamamlamış. Bu arada kendisi daha öncesinde 3 Oscar Ödülü kazanan The Revenant’ın (2015) senaryosunu hazırlamıştı. O yüzden filmin yapım kadrosu da bir hayli iyi.

Şimdi senaryo taslağı Tarantino’nun kontrolünden geçecek ve yapılan düzenlemeler sonrasında Paramount Pictures’a sunulacak. Firma yetişkinlere yönelik bir Star Trek çekme konusunda olumlu cevap vermeyebilir. Fakat Tarantino, filmin kendi vizyonundan aktarılacağı konusunda ısrarcı.

Acaba filmin açılış kısmında kendi filmlerine özgü “10th Movie By Quantin Tarantino” gibisinden bir ibare yazdırabilecek mi?

İlginizi Çekebilir  Dr. Moreau Yeniden Beyazperdeye Geliyor!