Sinema Haberleri

Superman, Yeni Batman Filminde Yer Alıyor Olabilir Mi?

Matt Reeves’in yönetmenliğini yaptığı yeni Batman filminden sızan bir görselde Superman kostümlü bir karakter görüyoruz. Yoksa Superman, bu film evreninde yer alıyor olabilir mi?

Yeni Batman filminin, pandemiden kaynaklı çekimleri ertelenmişti. Sonrasında Robert Pattinson’un COVID-19 pozitif olmasıyla tekrar ertelenen Batman filminin çekimleri geçen hafta içerisinde başladı. Hatta setten yeni fotoğraflar sızdırılmıştı.

Filmin 2021’de vizyona girmesi planlanırken bu aksaklıklar yüzünden 2022 tarihine ertelendiği duyurulmuştu. İlk fragman ve sızıntı görsellerin ardından beklenti artınca bu erteleme kararı da meraklılarını biraz üzdü.

Bunları bir kenara koyarsak We Got This Covered önemli bir paylaşıma imza attı. Londra’da devam eden çekimlerden sızdırılan bir görselde, klasik kırmızı pelerinli kostümüne sahip bir karakter gözüktü.

Bunun gerçekten Superman mi olduğu, yoksa öylesine kostüm giymiş bir vatandaş mı olduğu bilinmiyor. Ancak söylentiye göre filmde Superman de yer alıyor. Sonuçta bu kostüm varsa filmde varsa, gerçeği de bu filmin evreninde vardır düşüncesi mantıken doğru.

İlginizi Çekebilir  Brandon Lee'nin The Crow Filminde Giydiği Kostümü Satıldı

Paylaşımı yapan hesabın ek açıklamasına göre Superman kıyafetli kişi, diğer oyunculardan farklı bir otobüsle sete getirilmiş ve özel olarak ilgilenilmiş. Reeves’in üç filmlik bir Batman serisi yapacağı biliniyordu ama ilk filmden Superman’i de görmek ilginç olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu