Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Suicide Squad’ın Yeni Filminde Mel Gibson Sesleri

Suicide Squad’ın Yeni Filminde Mel Gibson Sesleri

Saç ve Makyaj dalında bu yıl Oscar’ı kazanan Suicide Squad geçtiğimiz yılın en çok beklenen filmlerinden biriydi. Aylarca heyecanla beklenen film kimileri tarafından çok sevilirken, kimileri tarafından hiç beğenilmemişti ancak sonrasında Harley Quinn ve Deadshot filmleri hem de filmin devamının çekileceği duyurulan haberler arasında yer alıyordu.

Filmin en sevilen karakterlerinin yeni projeleri de bir hayli heyecan yaratırken gerek Joker’in filmdeki rolünün azlığı, gerekse fragmanlarda yer alan ilgi çekici sahnelerin filmde kullanılmaması filmi bekleyen sinemaseverleri bir miktar hayal kırıklığına uğratmıştı. Ancak şimdi serinin bunu toparlama umudu var! Zira devam halkası için yönetmen arayışı devam ediyor.

En İyi Kurgu ve En İyi Ses Düzenlemesi dallarında Oscar kazanan Hacksaw Ridge filmi de tıpkı Suicide Squad gibi oldukça beğeni toplayan bir film. Filmin yönetmenliğini üstlenen ünlü oyuncu Mel Gibson da gerek The Passion of the Christ gerekse Apocalypto ile yönetmenlik alanındaki başarısını kanıtlamış bir isim.

Bu iki farklı konuyu neden aynı haberde kullandığımızı merak edebilirsiniz. Hemen cevap verelim; The Hollywood Reporter’da yer alan habere göre ünlü oyuncu-yönetmen Suicide Squad serisinin 2. devam halkası için düşünülen isimlerden biri.

İlginizi Çekebilir  Terminator 6 Filminin Gösterim Tarihi Öne Çekildi

Filmin yönetmen koltuğunda oturması için görüşülen oyuncunun projeyi kabul edip etmeyeceği henüz belirsiz.

Gibson son dönemin meşgul isimlerinden biri. Ünlü oyuncu aynı zamanda 2015 yılının favori komedilerinden Daddy’s Home‘un devam halkasında da rol alacak.