Sinema Haberleri

Suicide Squad Setinden Joker Görüntüleri Sızdı!

jared-leto-joker-banner

Suicide Squad setinden sızan görüntülerin yoğunluğuna bakarsak, set ekibi güvenlik kavramına pek aşina değil.

Setten gelen en son görüntülerde ilk defa Joker ve Harley’i, daha doğrusu Harleen’i bir arada görüyoruz.

David Ayer, Suicide Squad çekimlerine başlayalı tam üç hafta oldu ve nihayet dün gece Joker’ın ilk set fotoğrafları sosyal medyada yayılmaya başladı. Joker’ın yanında Margot Robbie’yi Harleen Quinzel olarak görmemiz, fotoğrafların bir flashback sahnesinden olduğunu ya da hikayenin en başından kareler gördüğümüzü düşündürüyor. Ayrıca fotoğraflardan anladığımız kadarıyla, oldukça gerilim dolu bir sahneyle karşı karşıyayız.

Ayrıca geçtiğimiz günlerdeki konserlerinde Jared Leto’dan Joker’ın sesini duyma fırsatımız oldu. Joker rolünün hakkını verebileceği konusunda şüpheleriniz varsa, videoyu izlemenizi öneririz.

joker-12 joker-14 joker-11 joker-10 joker-9 joker-8 joker-7 joker-6 joker-5 joker-4 joker-3 joker-2 joker-1 joker-gif joker-13

İlginizi Çekebilir  Star Wars: Episode IX ve Indiana Jones 5 Filmlerinin Vizyon Tarihi Açıklandı

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. bunların bilerek sızdırıldığı aşikar.
    ya ben bu filmde sırf şu margot için beleş oynardım benden daha iyi joker bulamazlar bu dünyada :D

  2. sizmiyor mübarek akiyor görüntüler :) adamin jared o yüzden her türlü güzel olur film diye düsünüyorum. mr. nobody ile gönlümdeki yeri sarsilmaz sekilde saglamdir. Adam birde film icin bambaska bir insan oldu taktir etmek lazim.

  3. jokerin sesi tamam dövmeleri dövmeleri kabul ettik biraz daha karanlık yapıyor karakteri kıyafeti iyi olmuş ama o göğsünü açma ve fcking diye cümleye giriş yapması filmin ergenlere yönelik olacağını hissettirdi joker ailemizin piskopatıdır bizden biridir :D ama ben hiç bir joker versiyonunun küfür ettiğini hatırlamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu