Sinema Haberleri

Stargate Filmi İçin Senaristler Bulundu

stargate

Geçtiğimiz Mayıs ayında Stargate filminin yeniden beyazperdeye geleceğini sizlere duyurmuştuk. Çekilecek olan film, 1994 yılında izlediğimiz orijinal Stargate filminin yeniden yapımı olacak.

Yeni filmin hem yönetmen hem yapımcı koltuğunda yine Roland Emmerich oturacak. Yeni senaristler bulunduğuna göre film, orijinal filmden daha farklı olacak.

Stargate’in yeni senaryosunu daha önce White House Down, End of the Line gibi filmlerde oyuncu olarak yer alan Nicolas Wright ile Source Code filminde rol alan; Far Cry 3, Assassin’s Creed 3, Watch Dogs gibi oyunlarda seslendirme yapan James A. Woods yazacaklar.

Stargate-1994

Bu ikili, yine Roland Emmerich’in başında olduğu Independence Day 2 filminin de senaryosunu yazıyorlar. Anlaşılan o ki Emmerich bu ikiliye fazlasıyla güveniyor. Stargate’in yeniden yapımını da bu ikili şekillendirecekler. 1994 yılındaki Stargate’in senaristi Dean Devlin bu sefer filmin yapımcı koltuğunda oturacak.

Film, 1994 yılındaki orijinal Stargate’e ne kadar sadık olacak göreceğiz ancak Dr. Daniel Jackson’ı canlandıran James Spader’i gözlerimizin arayacağı kesin. (Not: James Spader, Avengers: Age of Ultron filminde Ultron’u seslendiriyor.)

İlginizi Çekebilir  Dünyanın En Pahalı Star Wars Koleksiyon Ürünleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu