Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Stargate Evreni Baştan Başlayacak

Stargate Evreni Baştan Başlayacak

stargate

Roland Emmerich’in 1994 yapımı olan Stargate filminin devamını planladığı biliniyor.

Independence Day: Resurgence filmi hakkında yapılan bir basın görüşmesinde Roland Emmerich ve yapımcı Dean Devlin markanın devamı hakkında bazı bilgiler açığa çıktı.

Variety’nin haberine göre, ikili, MGM ve Warner Bros’un yapımcılığında yeniden yapım için aktif olarak çalışma içindeler. Filmin senaryosu, Resurgence’ın yazarları olan James A. Woods ve Nicolas Wrigth tarafından yazılmış ve film Emmerich ve Devlin ikilisinin hep yaratmayı istedikleri film olma yolunda ilerliyormuş.

stargate-resim

Bu bilgilere ek olarak Delvin, filmin devam filmi olmayacağını ve yeni bir başlangıç filmi olacağını söyledi. Bu ifadeyle birlikte seriye, geçidin ilk keşfiyle ve uzaylı dünyasına göreve gönderilmesiyle başlayan yeni bir başlangıç filmi yapılacağı düşüncesi güçleniyor. Filmi takiben 1997’de televizyon dizisi de yayınlanmıştı.

Yeniden yapımların çok yaygınlaştığı şu dönemlerde çok güzel bir başlangıç olabilir. Üstelik yeni oyuncular ve devamlılığı olacak karakterlerle Stargate evreni yeni nesle daha çabuk yayılabilir.

İlginizi Çekebilir  Independence Day: Resurgence Fragmanı Yayınlandı