Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Star Wars: The Rise of Skywalker’da Karşımıza Çıkacak Sürpriz İsimler Sızdı

Star Wars: The Rise of Skywalker’da Karşımıza Çıkacak Sürpriz İsimler Sızdı

Sinema salonlarına ulaşmasına haftalar kalan Star Wars: The Rise of Skywalker‘ın televizyon tanıtımları havada uçuşurken her gün ayrı bir haberi gelmeye devam ediyor. Biz Skywalker destanının nasıl biteceğini öğrenmek için kıvranıp duralım, filmde karşımıza çıkacak 6 büyük sürprizin bilgisi sızdı bile.

Dikkat! Bu andan itibaren Spoiler (Sürpriz kaçıran) sınırına girmiş bulunmaktasınız!

We Got This Covered‘ın yayınladığı bilgilere göre; 20 Aralık‘ta gösterime girecek The Rise of Skywalker filminde sesleriyle de olsa izleyici karşısına geçecek isimler ortaya çıktı. İmparator Palpatine‘le yaptığı mücadelede kaybetmek üzereyken ona destek olacak karakterlerin listesi şöyle:

  • Anakin Skywalker
  • Yoda
  • Obi-Wan Kenobi
  • Ahsoka Tano
  • Ezra Bridger
  • Maz Kanata

İki Animasyon Karakteri Star Wars: The Rise of Skywalker Filminde

Making Star Wars‘un yayınına göre; J.J. Abrams‘ın başında bulunduğu The Rise of Skywalker‘da bir de ilk yaşanacak. İlk kez televizyon için yaratılan karakterler bir Star Wars filminde yer alacak. The Clone Wars ve Rebels serilerindeki Ahsoka Tano (Ashley Eckstein) ve Ezra Bridger (Taylor Gray) karakterleri filmde İmparator Palpatine ile savaşırken Rey‘i cesaretlendiren seslerden olacak.

İlginizi Çekebilir  Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV 19 Ağustos'ta Sinemalarda!