Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Star Wars: The Last Jedi Filminden Yeni Karakterleri de Gördüğümüz Fotoğraflar Yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi Filminden Yeni Karakterleri de Gördüğümüz Fotoğraflar Yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi filminden çok özel fotoğraflar yayınlandı. Üstelik Benicio del Toro’nun ve Laura Dern’ün kostümlü ilk fotoğrafları ortaya çıktı.

Vanity Fair dergisi için sette yapılan çekimlerle birlikte Benicio del Toro ve Laura Dern de karakterlerine bürünmüş bir halde ortaya çıkmış oldu. Çekimler esnasında bir de röportaj veren filmin yönetmeni ve senaristi Rian Johnson, Benicio del Toro’nun rolünü “Sette ‘DJ’ olarak adlandırdığımız ‘gölgeli bir karakter” olarak açıkladı.

Bu açıklamalasıyla yeni Star Wars filmine olan beklentimizi ve heyecanımızı daha da arttıran Johnson, son olaraksa gizemli bir biçimde “Onu DJ olarak çağırmamızın bir sebebi var, göreceksiniz.” Sözleriyle röportajdan ayrıldı.

Laure Dern ile ilgili ise “Yardımcı Amiral Holdo” isimli bir direnişçiyi canlandıracağı paylaşıldı. Bunun dışında ise Laura Dern’ün karakteri gizemini korumakta.

Daha önceleri Carrie Fisher’ın sahnelereninin ne olacağı, Carrie Fisher’ın canlandırdığı Leia karakteri için bir başka oyuncunun film kadrosuna alınıp alınmayacağı konuşulurken Carrie Fisher’ın ölümünden önce bütün sahnelerinin çekildiği de bu çekim ve röportajdan öğrendiğimiz bilgiler arasında.

Önümüzdeki Star Wars filmlerinde Prenses Leia karakteri içinse Lucas Arts’ın geçen yıl Fisher’ın ölümünden sonra yayınladığı kısa mesaj oldukça açık:

“O bizim prensesimiz, generalimizdi, en önemlisiyle o bizim arkadaşımızdı. Ölümü, hâla bizi derinden üzmekte. Onun bıraktıklarına ve Prenses Leia olarak ortaya koyduğu işe duyduğumuz saygı çok büyük. Star Wars’a kattıklarının onurunu yaşatmak için her zaman elimizden geleni yapacağız.”

Görünen o ki vizyona gireceği tarih olan 15 Aralık’a kadar karakterleri ve içeriğiyle Star Wars: The Last Jedi sinema gündemini meşgul etmeye devam edecek.

İlginizi Çekebilir  "Denizler Altında 20.000 Fersah" Filmi Yeniden!