Sinema Haberleri

Star Wars: Rise of Skywalker’ın Yeni Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

J.J. Abrams‘ın Star Wars: Rise of Skywalker filmi 20 Aralık‘ta bizlerle buluşacak, ancak serinin hayranlarının şu anki derdi yapımın uzun fragmanının ne zaman yayınlanacağı, çünkü hepsi tükenmeden biletlerini almak istiyor.

Disney ve Lucasfilm‘den bu konuda henüz bir ses çıkmasa da bazı hayran siteleri fragman tarihini şimdiden duyurdu. Buna göre; Rise of Skywalker‘ın yeni fragmanı 21 Ekim‘deki “Monday Night Football” etkinliğinde, “New England Patriots” ile “New York Jets” takımları arasındaki maçın devre arasında yayınlanacak.

https://twitter.com/BlkSeriesRebels/status/1182019992906129408

The Force Awakens, The Last Jedi ve Rogue One filmlerinin uzun fragmanlarının NFL oyunlarında yayınlandığına dikkat çeken Star Wars hayranları 21 Ekim‘de tanıtım videosu ile biletlerin satışa çıkmasını bekliyor. Bu tarihin aynı zamanda Prenses Leia‘yı canlandıran aktris Carrie Fisher‘ın da doğum günü olması, hayranların beklentisini daha da artırıyor.

Bakalım Disney ve Lucasfilm‘in, Skywalker destanını sonlandıracak yapımla ilgili zaman çizelgesi tükenmeden biletlerini almak isteyen Star Wars hayranlarının tahmini ile tutacak mı?

İlginizi Çekebilir  Pek Bir Garip Justice League Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu