Sinema Haberleri

Star Wars Episode VII’nin Kötü Adamları

star-wars-7-banner

Star Wars Episode VII‘nin çekimleri devam ediyor. Harrison Ford’un sette kaza geçirmesi sonucu 2 ay boyunca setten uzak kalacağını öğrendik.

Bunun dışında İngiltere’deki Pinewood Stüdyosu’nda devam eden çekimlerden de bazı gizli bilgiler dışarı sızdırıldı. Spoiler içerebilir, söylemedi demeyin!

jedi-hunterYeni filmin kötü karakterleri “Jedi Hunters” (Jedi Avcıları) olacak. Jedi Avcıları, Stormtrooper kostümüne benzer bir kostüm giyecekler ve kostümün renkleri de krom ve siyah renklerde olacak.

Jedi Avcıları’nın ortaya çıkmasının sebebi, Return of the Jedi’dan sonra Yeni Cumhuriyet’in kurulmamış olması. Yani tamamen kaos sebebiyle ortaya çıkıyorlar.

Alınan başka bir bilgiye göre Jedi Avcıları, Sithler’e tapıyorlar ve onları diriltmek istiyorlar. Söylentiye göre Lupita Nyong’o, Adam Driver ve David Oyelowo; Jedi Avcısı karakterleri oynayacaklar. David Oyelowo, aynı zamanda Star Wars: Rebels serisinde Inquisitor (Engizitör) karakterini de seslendiriyor. Buna dayanarak Jedi Avcıları’nın bir isminin de Inquisitor olma ihtimali mevcut.

Bu filmin ardından çekilecek olan Star Wars Episode VIII’de ise hikaye belli oldu gibi. Luke Skywalker, 30 yıl boyunca bu avcılarla mücadele etmiş ancak tek başına yetersiz kalmıştır, yorulmuştur ve yardıma ihtiyacı vardır. Muhtemelen Episode VIII’de Sithler yeniden canlanacak ve savaş daha da büyüyecek. Episode IX’da ise Sithler yeniden yok edilecek.

Söylentiler ve dedikodular devam ediyor ancak Making Star Wars’un haberine göre ve bizim çıkarımlarımıza göre durum bu şekilde.

Hep birlikte neler olacağını göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  En Gerçekçi Star Wars Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu