Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Star Wars: Episode VII’nin Gemileri Kalkışa Hazır Gözüküyor

Star Wars: Episode VII’nin Gemileri Kalkışa Hazır Gözüküyor

star-wars-episode-7-gemi-banner

UNICEF için kampanya yürüten J. J. Abrams yeni bir Star Wars videosu ile karşımıza çıktı. Bu sefer arkasında orijinal üçlemenin en ikonik uçaklarından X-Wing’in önünde bir konuşma yaptı.

Star Wars’ın yeni filmi için beklentilerimiz büyük. Çünkü ortaya çıkan söylentiler, sızıntılar, görüntüler ve resmi duyurulardan gördüğümüz kadarıyla orijinal üçlemenin ruhu korunacak gibi gözüküyor. J. J. Abrams yaklaşık 2 ay önce bir video ile karşımıza çıkmıştı. Arka plandaki Tatooine benzeri pazar alanı ve önünden geçen kukla uzaylı ilk kez izleyicilere sunulmuştu. Abrams bu sefer büyük bir sürpriz yaptı.

Bir önceki UNICEF projesinin başarısı hakkında konuşan Abrams, sıradaki projenin bilgilerini de birer birer izleyicilere sunuyor. Kamera açısının gittikçe açılmasıyla birlikte arkasında asilerin kullandığı X-Wing uçağının birebir modelini görüyoruz.

Birçok forum kullanıcısının söylemine göre bu uçağın modeli  Z-95 Headhunter. Öte yandan klasik bir X-Wing’in tüm özelliklerine sahip gözüküyor. Hepsini bir kenara bırakırsak bu uçağın gözükmesi bile yeni filmde bizi bir uzay savaşının beklediğini işareti olabilir.

İlginizi Çekebilir  Açlık Oyunları Filmi Vizyona Girdi

Abrams film için ciddi bir uğraş sergilendiğini kanıtlıyor. Sözü fazla uzatmadan, yeni filmin ilk resmi uçağını da sizlerle paylaşıyoruz.