Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Star Wars 9’un Setinden Yeni Görüntüler Geldi

Star Wars 9’un Setinden Yeni Görüntüler Geldi

J.J. Abrams‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu Star Wars 9 filminin çekimleri İngiltere’de yapılıyor. Londra’nın kırsal kesiminde yapılan çekimlerde Oscar İsaac ile John Boyega‘nın sahneleri kameraya alınırken, ikiliye Joonas Suotamo‘nun canlandırdığı ikonik karakter Chewbacca da dahil oluyor.

Star Wars: Episode IX’a dönen oyuncular; Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo ve Carrie Fisher’ın kızı Billie Lourd olacak. Filme katılacak isimler ise Lady Macbeth ve Doctor Who yapımlarından Naomi Ackie ve Richard E. Grant. Disney’in ilk açıkladığı listede bulunmayan Keri Russell da daha sonra kadroya dahil edildi.

Anthony Daniels ile birlikte Billy Dee Williams da efsane seriye Lando Calrissian olarak geri dönerken, merhum Carrie Fisher, Abrams’ın daha önce Star Wars: Force Awakens için çektiği görüntüler kullanılarak Episode IX’da yer alacak. 1 Ağustos’ta çekimleri başlanan Star Wars: Episode IX filmi 20 Aralık 2019’da gösterime girecek.

Star Wars: Episode 9 Setinden İlk Görüntü Geldi
Mark Hamill ve Carrie Fisher Star Wars: Episode IX Kadrosunda!
İlginizi Çekebilir  Doctor Strange, Tüm Marvel Evrenlerini Bağlayacak!