Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Spider-Verse, 3 Spider-Man Oyuncusunu Bir Araya Getirecek

Spider-Verse, 3 Spider-Man Oyuncusunu Bir Araya Getirecek

Peter Ramsey, Bob Persichetti ve Rodney Rothman’a Oscar kazandıran animasyon yapımı “Spider-Man: Into the Spider-Verse”in araladığı Örümcek-Evreni‘nden Spider-Man hayranlarına büyük sürpriz çıktı.

“Spider-Man: Into the Spider-Verse“in “Online Karantina Film Partisi”ne dahil olan yapımcı Christopher Miller, takipçilerine, Örümcek Adam rolünü oynayan Tom Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın bir araya getirilmesi fikrini paylaştı.

Peni Parker, Spider-Gwen, Spider-Ham ve Spider-Man Noir ile tanıştığımız Spider-Verse‘e Maguire ve Garfield ile katılmaktan mutluluk duyacağını belirten Tom Holland, “Onlarla film yapmayı elbette isterim. Bu aynı zamanda hayranların da gerçekten istediği bir şey. Olup olmayacağı Marvel ve Sony’ye bağlı. Benimle alakalı değil. Kevin (Feige) gibi ‘Bundan sonra bunu yapacağız’2’ diyemem. Ama kesinlikle muhteşem olur” dedi.

Örümcek Adam olarak kamera karşısına geçen Tom Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın buluşma ihtimali beliren Spider-Verse devam filminin gösterim tarihi 7 Ekim 2022 olarak duyurulmuştu.

İlginizi Çekebilir  Interstellar Filminden İlk Uzun Fragman