Sinema Haberleri

Spider-Man, Venom 2’de Olacak Mı?

Sony, Tom Holland‘ın Venom 2 filminde boy göstereceğine dair söylentileri yalanlamıyor. Bu gidişle Spider-Man, ciddi ciddi Venom‘un yanında belirecek.

DiscussingFilm Genel Yayın Yönetmeni Jacob Fisher‘ın Twitter‘dan duyurduğu habere göre; Sony, 2019‘un sonlarında çıkan “Tom Holland’ın Venom’un devam filminde yer alacağı” haberlerine karşın sessizliğini koruyor. Eğlence devinin açıklamadan kaçınması, çekimlerine başlanan Venom 2‘de Tom Holland ile Tom Hardy‘nin birlikte kamera karşısına geçeceği ihtimallerini arttırıyor.

Aslında Tom Holland‘ın ilk Venom filmine dahil olması istenmiş ancak Marvel Stüdyoları‘nın başındaki Kevin Feige o sıralar bu fikri pek de benimsememişti. 2019 yazında Spider-Man‘i Marvel Sinematik Evreni‘nden çeken, Feige‘in ısrarlı çabalarıyla yeni bir anlaşmaya varan Sony‘nin, bir süredir Spider-Man‘in Venom 2 filminde rol almasına niyetlendiğini gizlemediği de dedikodular arasında.

2 Ekim 2020‘de gösterime girmesi planlanan devam filminde Spider-Man ile Venom hangi sahnede karşı karşıya geçecek dersiniz?

İlginizi Çekebilir  Gal Gadot ve Brie Larson, The Game Awards 2020 Sunucusu Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu