AYBABTUSinema Haberleri

Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Döndü!

Son dönemin en güzel haberi bu sanırım: Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Marvel filmlerinden uzaklaştırılan Spider-Man‘i Marvel Sinematik Evreni‘ne geri getirdi.

Variety‘nin haberine göre; Sony Pictures ve Marvel Studios arasında varılan yeni anlaşma ile Spider-Man yuvaya geri döndü. Ağustos ayında Sony‘nin yaptığı açıklama ile Marvel filmlerinden çekilen Örümcek Adam‘ı stüdyoya geri döndüren Kevin Feige, Marvel hayranlarını sevindiren haber için şunları söyledi:

Spidey’nin macerası Marvel Sinematik Evreni‘nde devam edeceği için çok heyecanlıyım. Ben ve Marvel Studios‘taki herkes çalışmaya devam edeceğimiz için çok mutluyuz. Örümcek Adam, hikayesi dünyada her yaştan izleyiciye ulaşan güçlü bir ikon ve süper kahraman. Ayrıca sinematik evrenler arası geçişler yapan tek süper güçlü kahraman. Sony, kendi Örümcek Adam Evreni‘ni geliştirmeye devam ederken, geleceğin neler getireceğini asla bilemezsiniz.

Bu habere en çok sevinenlerden biri de şüphesiz son dönemin Örümcek Adam‘ı Tom Holland oldu. Genç aktör, Marvel filmlerine geçiş haberi çıktıktan kısa süre sonra Instagram‘da film sahnesini paylaşarak, “Yaşıyorum. Gösteri devam ediyor” mesajı verdi.

https://www.instagram.com/p/B264Zf5FoR6/?utm_source=ig_web_copy_link

İlginizi Çekebilir  Sony Beklenmedik Bir Anda Venom Filmini Duyurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu