Son Haberler
Anasayfa » AYBABTU » Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Döndü!

Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Döndü!

Son dönemin en güzel haberi bu sanırım: Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Marvel filmlerinden uzaklaştırılan Spider-Man‘i Marvel Sinematik Evreni‘ne geri getirdi.

Variety‘nin haberine göre; Sony Pictures ve Marvel Studios arasında varılan yeni anlaşma ile Spider-Man yuvaya geri döndü. Ağustos ayında Sony‘nin yaptığı açıklama ile Marvel filmlerinden çekilen Örümcek Adam‘ı stüdyoya geri döndüren Kevin Feige, Marvel hayranlarını sevindiren haber için şunları söyledi:

Spidey’nin macerası Marvel Sinematik Evreni‘nde devam edeceği için çok heyecanlıyım. Ben ve Marvel Studios‘taki herkes çalışmaya devam edeceğimiz için çok mutluyuz. Örümcek Adam, hikayesi dünyada her yaştan izleyiciye ulaşan güçlü bir ikon ve süper kahraman. Ayrıca sinematik evrenler arası geçişler yapan tek süper güçlü kahraman. Sony, kendi Örümcek Adam Evreni‘ni geliştirmeye devam ederken, geleceğin neler getireceğini asla bilemezsiniz.

Bu habere en çok sevinenlerden biri de şüphesiz son dönemin Örümcek Adam‘ı Tom Holland oldu. Genç aktör, Marvel filmlerine geçiş haberi çıktıktan kısa süre sonra Instagram‘da film sahnesini paylaşarak, “Yaşıyorum. Gösteri devam ediyor” mesajı verdi.

İlginizi Çekebilir  Yeni Hayalet Avcıları Hakkında İlginç Detaylar
View this post on Instagram

😏

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on