Sinema Haberleri

Spider-Man, Civil War Kadrosundaki Yerini Aldı

captain-america-civil-war-iron-man

Marvel’ın son açıklamasına göre yeni Spider-Man Tom Holland, Civil War kadrosuna resmen katıldı.

Disney ve Sony arasında süregelen dava, mutlu haberlerle sonuçlanmıştı. Spider-Man’in yayın hakları Sony’nin elinde kalmasına karşılık, MCU filmlerinde Spider-Man karakteri artık gözükecekti. MCU filmlerinin en önemli parçalarından biri olacak Captain America: Civil War’da önemli bir rol oynaması beklenen Tom Holland, kadroya resmen katıldı.

tom-holland

IMDB sayfasında da kadroya eklenmiş olarak gözüken Spider-Man, 2016 yılında yayınlanacak olan Captain America filminde boy gösterecek. Disney’in MCU ile ne denli başarılı işler çıkarttığını herkes biliyor. Çocukluğunda çizgi roman okuyarak ya da onların çizgi filmlerini izleyerek büyümüş koca koca adamlar, vizyona girecek her bir filmi merakla bekler hale geldi. Bunun arkasında MCU’nun COE’su Kevin Feige’in imzası var.

Henüz Spider-Man’in Civil War filminde nasıl gözükeceğine dair bir açıklama yok. Daha önce MCU filmlerinde yer almayan Spidey, filme nasıl yedirilecek biz de merak ediyoruz. Filmde önemli bir rol almasını beklediğimiz Spidey, umarız post-credits sahnesinde sağa sola ağ atarak 5 saniye gösterilmez.

İlginizi Çekebilir  İstanbul Comics & Art Festival Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu