Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Spawn Filmi İçin Leonardo DiCaprio Düşünülüyor

Spawn Filmi İçin Leonardo DiCaprio Düşünülüyor

Spawn çizgi romanının yaratıcısı Todd McFarlane, yeniden çekilmesi planlanan Spawn filminde Leonardo DiCaprio‘yu istediğini açıkladı.

1992 yılında Image Comics etiketiyle piyasaya sürülen ve dönemin ana akım çizgi roman karakterlerinden bir hayli farklı olarak ön plana çıkan Spawn, 1997 yılında beyaz perdeye yansıtılmıştı. Kriterler tarafından pek beğenilmese de çizgi roman takipçilerinin gönlünde farklı bir yeri olan Spawn’ın yeniden çekilmesi konuşuluyor.

Serinin yaratıcısı Todd McFarlane, Vulture’a verdiği bir röportaj sırasında Leonardo DiCaprio’nun Wolf of Wall Street filmindeki performansına bayıldığını belirtti. McFarlane, kafasındaki karakteri her açıdan yansıtabilecek aktörün DiCaprio olduğunu açıkladı. Anlaşılan McFarlane, öldükten sonra şeytani güçlerle donatılıp yeryüzüne geri dönen Spawn’ın peşine düşen Maxmilian Twitch Williams için en iyisini seçmek istiyor.

Henüz Leonardo DiCaprio’ya götürülmüş bir teklif olduğunu sanmıyoruz. Hatta ünlü oyuncu bu rolü geri çevirebilir. Uzun yıllardır yapılan süper kahraman ve çizgi roman uyarlama filmlerini kabul etmediği bilinen bir gerçek.

İlginizi Çekebilir  Ready Player One Posteri Alay Konusu Oldu