Sinema Haberleri

Spaceballs’un Devam Filmi Geliyor

spaceballs

Star Wars‘un geri dönüşünü fırsat bilmiş olacak ki Mel Brooks, 1987 yapımı bilim kurgu parodisi Spaceballs’un devamının yolda olduğunu açıkladı. “Take a Knee” adlı podcaste konuk olan Brooks, haberi yayın esnasında duyurdu.

Spaceballs: The Search For More Money” adını alan devam filmi henüz yapım aşamasında. Orijinal oyuncu kadrosunu tekrar bir araya getirmek istediğini söyleyen Brooks, çekimlere Aralık sonunda, Star Wars: The Force Awakens‘ın vizyona girmesinin ardından başlanacağını belirtti. Filmin ismine bakıldığında Star Wars’un Disney’e satılması, sürekli yeni filmler çekerek hikayeleri dallandırması ve zaman zaman para için bu hikayeleri bozması gibi bir konsept üzerinden Mel Brooks’un George Lucas’a laf sokacağını tahmin ediyoruz.

spaceballs-millenium

Daha önceki röportajlarında da bir devam filminin gündeminde olduğundan bahseden Brooks’un, Star Wars bu kadar gündemdeyken böyle bir haberle ortaya çıkması pek de şaşırtıcı değil. Oyuncu ekibinden bir kısmının vefat ettiği, bir kısmının ise oyunculuk kariyerini geride bıraktığını düşünürsek yeni bir Spaceball filmi nasıl bir araya getirilecek hepimiz için bir merak konusu.

Biz de film gelene kadar kayıp droidleri bulmak için çölü taramaya devam edelim. May the Schwartz be with you!

spaceballs-tarama

İlginizi Çekebilir  Kara Şimşek Efsanesi James Wan'ın Yapımcılığında Geri Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu