Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Sony ve Disney’in Anlaşmazlığını Tom Holland Çözmüş

Sony ve Disney’in Anlaşmazlığını Tom Holland Çözmüş

Ortaya çıkan yeni bir söylentiye göre iki dünya devinin arasındaki anlaşmazlığın çözülmesinin arkasında Tom Holland’ın parmağı varmış.

Yaz aylarına veda ettiğimiz günlerde sinema dünyası yeni bir haberle çalkalanmıştı. Sony ve Disney, Spider-Man konusunda maddi yönde anlaşamamış ve yapılan telif anlaşması iptal edilmişti.

Elbette iki farklı görüşe dair, hayranlar ve sıkı takipçilerden de bir sürü yorum yağdı. Sony’i suçlayanlar olduğu kadar, Disney’de de hata bulanlar oldu. Öyle ya da böyle bu anlaşmanın tekrar masaya konulacağı ve çözüleceğini biliyorduk.

Geçtiğimiz haftalarda üçüncü ve son bir Spider-Man filmi için iki firma el sıkıştı. Disney filmin yapım masraflarının %25’lik payını üstlenecek. Bu sayede filmin gişesinden de %25’lik bir hasılat alacak.

Bu anlaşmanın ortaya konulmasının arkasında ne gibi konuşmalar döndü, toplantılar yapıldı halen bilmiyoruz. Fakat ortaya çıkan yeni bir söylentiye göre Ağustos ayının sonunda düzenlenen D23 Fuarı’nın hemen ardından Tom Holland iki firmayla yakın dirsek temasında kaldı.

Tom Holland sadece Spider-Man rolüne saplanıp kalmış bir oyuncu değil. Hem Disney, hem de Sony çatısı altında birçok projede çalışacak. Mesela Sony’nin Uncharted uyarlamasında başrolü çekecek. Hal böyle olunca iki firma arasında mekik dokuyan Holland, inatçı patronları kandırmayı başarmış.

İlginizi Çekebilir  Boba Fett Filminden Kötü Haber

Helal olsun be çocuk! Oynadığın karaktere nasıl sahip çıkmışsın öyle…