Sinema Haberleri

Sony, Masters of the Universe Filminin Çekimlerine Bu Yaz Başlıyor

Masters of the Universe filminin başrol oyuncusu Noah Centineo, Sony‘nin live-action He-Man projesinin çalışmalarına yazın başlayacaklarını söyledi.

Sony çalışma takviminde 5 Mart 2021 olan gösterim tarihini Tom Holland‘lı Uncharted filmine kaptıran Masters of the Universe‘ten biz ümidi kestik ama başrol oyuncusu hala umutlu. Her gün 11 yumurta yiyerek He-Man rolüne hazırlanan Noah Centineo, Harpers Bazaar‘a verdiği röportajda film projesinden de bahsetti.

Netflix‘in “To All the Boys I’ve Loved Before” filmiyle tanıdığımız Centineo, uğruna deli gibi kas yapmaya çalıştığı Masters of the Universe filminin çekimlerine bu yaz başlamayı beklediklerini açıkladı. He-Man‘e dönüşerek Eternia‘yı İskeletor‘dan korumak için mücadele eden Prens Adam‘ı canlandıracak olan Centineo, projede sorunlar çıkınca vücut çalışmalarını daha düşük bir tempoyla sürdürmeye başlamıştı.

Iron Man senaristleri Matt Holloway ve Art Marcum‘un, David S. Goyer ve Christopher L. Yost‘tan devraldıkları senaryoyu bir kez daha yazdığı Masters of the Universe filmini Aaron ve Adam Nee yönetecek.

İlginizi Çekebilir  Fantastik ve Korkunç Filmler Festivali Fantasturka Vol. 5 Başlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu