Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Sony Pictures, Bloodshot İçin Vin Diesel’i İstiyor

Sony Pictures, Bloodshot İçin Vin Diesel’i İstiyor

Sony Pictures, seri olarak sinemaya uyarlamayı planladığı Vailant Comics‘in süper kahramanı Bloodshot için aksiyon filmlerinin yıldızı Vin Diesel‘e teklif götürdü.

Sony, kütüphanesindeki iki binden fazla süper kahraman ile Marvel ve DC‘nin ardından üçüncü büyük yayınevi olma özelliğini taşıyan Valiant Comics‘in en gözde karakterlerinden Bloodshot‘ı ertelemeli de olsa beyazperdeye uyarlıyor.

Valiant Comics karakterlerinden Valiant Sinematik Evreni kurmayı planlayan Sony, yayın evinin Harbinger ve Bloodshot adlı çizgi romanlarını konu alan beş filmlik bir seriye başlıyor. Serinin ilk filmi olarak seçilen karakter Bloodshot.

Beyaz derisi, kırmızı gözleri ve süper dövüş teknikleri ile ilk kez 1992’de çizgi roman dünyasına kazandırılan Bloodshot, aslında Ray Garrison adında eski bir asker… Kevin Van Hook, Don Perlin ve Bob Layton tarafından yaratılan Garrison karakteri, vücuduna deneysel nanitler enjekte edildikten sonra Bloodshot’a dönüşüyor.

Bu rol için görüşülen isim ise aksiyon türünün sevilen yıldızı Vin DieselHızlı ve Öfkeli‘den Riddick Günlükleri‘ne kadar farklı serilerde ama hep aksiyonla karşımıza çıkan Vin Diesel’in dahil olması beklenen Bloodshot’ın yönetmen koltuğunda Dave Wilson oturuyor. Senaryo, Oscar adaylığı bulunan Arrival‘ın senaristi Eric Heisserer tarafından yazılıyor. Geçtiğimiz yıl sinema severlerin beğenisine sunulması beklenirken ertelenen filmin öngörülen vizyon tarihi 2019.

İlginizi Çekebilir  Gazete İlanları Yoluyla Star Wars Kutlamaları