Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Sinemayı Zombiler Bastı – Pride and Prejudice and Zombies Vizyonda!

Sinemayı Zombiler Bastı – Pride and Prejudice and Zombies Vizyonda!

pride-and-prejudice-zombies

Çok satanlar listesinden inmeyen yazar Seth Grahame-Smith‘in aynı adlı romanından Burr Steers yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılan Pride and Prejudice and Zombies (Aşk ve Gurur ve Zombiler) filmi ABD’nin ardından nihayet ülkemizde de vizyona girdi.

Filminin başrollerini Lily James, Sam Riley, Bella Heathcote üstlenirken filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Matt Smith, Douglas Booth, Jack Huston, Emma Greenwell, Charles Dance ve Lena Headey gibi pek çok tanınmış isim yer alıyor.

pride-and-prejudice-zombies-resim

Jane Austen’ın 19. yüzyıl İngiltere’sinde geçen ünlü romanı Aşk ve Gurur’u modern bir fantastik maceraya dönüştüren film dövüş sanatları ve silah ustası Elizabeth Bennet ile zombi avcısı Mr. Darcy’nin etrafında dönerek dünyadaki zombi salgınına direnen karakterlerin macerasını anlatıyor. Gizemli bir salgın hastalık, 19. yüzyıl Britanyası’nı kasıp kavurmuş, ülkede binlerce insan zombilere dönüşmüştür. İyi bir yakın dövüş ve kılıç ustası olan Elizabeth Bennet (Lily James) ve Bay Darcy (Sam Riley) gururlarını ve toplumsal konumlarını bir kenara bırakarak işbirliği yapmak zorundadır.

Herkese iyi seyirler.

https://youtu.be/47We4NPxfvI

İlginizi Çekebilir  Dünyanın Büyük Film Festivalleri, Filmleri YouTube’dan Ücretsiz Yayımlayacak