Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Sinemada Daha Fazla Hunger Games ve Twilight Görmek İster Misiniz?

Sinemada Daha Fazla Hunger Games ve Twilight Görmek İster Misiniz?

Lionsgate CEO’su Jon Feltheimer, Hunger Games (Açlık Oyunları) ve Twilight (Alacakaranlık) serilerinin hâlâ anlatılacak hikayeleri olduğunu düşünüyor.

Jon Feltheimer, Variety’e verdiği bir röportajda Stephenie Meyer ve Suzanne Collins‘i ikna edebilirlerse Hunger Games ve Twilight filmlerini çekmeye devam edeceklerini dile getirdi. Zaten halihazırda var olan tüm kitapların beyaz perdeye uyarlandığı bu iki seri ile ilgili prequels veya spin-off çalışmaları yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

Önümüzdeki yıllarda Edward Cullen ve Haymitch karakterlerinin geçmişlerini anlatan filmler görebiliriz. Ancak Katniss Everdeen‘i canlandıran Jennifer Lawrence, yeni bir Hunger Games filminde yer almayacağını açıklamıştı. Yazarlar da Feltheimer’ın bu fikrine hiç sıcak bakmıyorlar. Yine Jon Feltheimer “Anlatılacak çok fazla şey var. Yaratıcılarımız hazır olduğunda sizlerle paylaşacağız” açıklamasını yaptı.

Gişede iyi paralar kazanan fakat eleştirmenler tarafından yerden yere vurulan bu iki seriyi yeniden beyaz perdede görmek ister misiniz?

İlginizi Çekebilir  Açlık Oyunları'nın Öncül Kitabı Başkan Snow'a Odaklanınca Okurlardan Tepki Yağdı