Sinema Haberleri

Sinema Müziklerinin Usta İsmi Hans Zimmer, Hayranlarını Üzdü!

hans-zimmer-banner

Akıllarımızdan çıkmayan ve hâlâ kulaklarımızda çınlayan onlarca sinema filminin müziklerini yapan başarılı müzisyen ve besteci Hans Zimmer, artık süper kahraman filmlerine müzik yapmayacağını açıkladı.

En son, Batman v Superman filminde Junkie XL ile birlikte yaptıkları müziklerle kulaklarımızın pasını silen Hans Zimmer, “Artık süper kahraman işinde yokum!” dedi.

Daha önce The Lone Ranger, Man of Steel, The Dark Knight Rises, The Dark Knight, Batman Begins filmlerinde harika işler çıkaran Zimmer, BBC HARDtalk‘taki röportajında, “Christopher Nolan ile 12 yıl önce Batman Begins için çalıştım. Dark Knight üçlemesi sizin için üç film olabilir ama benim hayatımın 11 yılı demek. Sonrasında Man of Steel’i yaptım ve şimdi de Batman v Superman,” dedi ve ekledi, “Artık çok yoruldum ve resmi olarak süper kahraman işinden emekli oldum!”

hans_zimmer

Yine de çok üzülmeyelim. Süper kahraman filmlerine müzik yapmayı bıraksa da yakın zamanda Dan Brown’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Inferno ve Nolan’ın yönettiği Dunkirk filmlerinde yine Zimmer’ın notalarını duyacağız.

İlginizi Çekebilir  Blade Runner, Harrison Ford ile Devam Ediyor

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu