Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Sin City: A Dame to Kill For Filmi Vizyonda!

Sin City: A Dame to Kill For Filmi Vizyonda!

Sin City - A Dame to Kill For

Çizgi roman okurlarının ve sinema severlerin uzun süredir beklediği Sin City: A Dame to Kill For (Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Hatun) filmi bugün vizyona girdi.

Başrollerinde Josh Brolin, Bruce Willis, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Mickey Rourke gibi önemli isimlerin oynadığı Sin City, gerçek bir aksiyon filmi.

Filmin yönetmenliğini, çizgi roman serisinin de yazarı olan Frank Miller, Robert Rodriguez ile birlikte üstleniyor. Filmin konusu ise şöyle;

sin-city

Şehrin en patlamaya hazır sakinleri, daha küçük düşürülmüş kimi sakinleri ile karşılaşıyor. Serinin ikinci filmi, genel itibariyle Dwight karakterinin hayatı üzerine yoğunlaşıyor. Dwight (Josh Brolin) hayatta sevdiği tek kadın olan tehlikeli Ava (Eva Green) tarafından tuzağa düşürülmüştür; ancak intikamını alabilmek için Lord’un zengin kocası (Marton Csokas) ile amansız bir mücadeleye girmek zorundadır. Bu sırada hiçbiri Ava’nın gerçek niyetlerinden haberdar değildir. Öte yandan şehre yeni gelmiş bir kumarbaz olan Johnny (Joseph Gordon-Levitt) şehrin en güçlü insanı olan senatörle ters düşünce imkansız bir görevi başarmaya, yani senatörü alt etmeye yemin etmiştir.

İlginizi Çekebilir  Justice League Ekibi, Aquaman'de Olmayacak

Bizim tavsiyemiz, işlerinizi biraz erteleyip mutlaka bu filme gidin. İyi seyirler.

Yayınlanan son fragman:

http://youtu.be/jDW3r-yIKHU