Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Shazam, Vizyona Daha Erken Giriş Yapabilir

Shazam, Vizyona Daha Erken Giriş Yapabilir

shazam-banner

Oscar Ödülleri sırasında MTV’ye röportaj veren Dwayne Johnson, rol alacağı yeni DC filmi Shazam hakkında açıklamalarda bulundu. Johnson, filmin 2019’dan önce vizyona girebileceğini söylüyor.

2019 yılında gösterime girmesi beklenen Shazam hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı. Warner Bros’un yapımcılığını üstleneceği DC Comics filmlerinden biri olan Shazam, çizgi roman meraklıların heyecanla beklediği bir yapım.

Shazam hakkında elimizde çok fazla bilgi yok. Filmin yan karakterlerinden Black Adam’ı Dwayne Johnson’ın canlandıracağını biliyoruz. Kendisi The Rock lakabıyla, uzun yıllar boyunca Amerikan Güreşine gönül vermiş bir isim. Filmin senaryosunu da Jack the Giant Slayer filminin senaristi Darren Lemke hazırlayacak.

dwayne-johnson-gorsel

Dwayne Johnson’ı Oscar Ödülleri arasında yakalayan MTV ekibi Shazam filmi hakkında, ünlü isimden ufak bir bilgi kopartmayı da başardı. Johnson, film hakkında oldukça umutlu olduğunu söylerken, senaryonun da iddialı olduğunu belirtiyor. Yapımcı firmanın da desteğinin muazzam olduğunu belirten Johnson, Shazam’ın beklenenden daha önce vizyona girebileceğinin sinyallerini verdi.

5 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek olan Shazam, büyülü sözcükleri söyleyerek kendisini dünyanın en kuvvetli adamlarından birine dönüştüren Billy Batson’ın hikayesine odaklanacak.

İlginizi Çekebilir  HBO, Game of Thrones'un Final Bölümü Hakkında Konuştu