Sinema Haberleri

Shazam! Devam Filminin Adı Belli Oldu, Kadroda Sürpriz Bir İsim de Var

DC FanDome etkinliğinde Zachary Levi‘lı ikinci Shazam! filminin de paneli gerçekleştirildi.

Shazoom panelinin açılışında soruları alan Zachary Levi, gizli DC Cameo, filmdeki kötü karakterler, yeni güçler gibi soruları pek de yanıtlayamadı. Yayına dahil olan Asher Angel, Faithe Herman, Jack Dylan Grazer ve Meagan Good‘dan Angel gizli cameo’dan bahsedemeyeceğini Lavy‘ın uyarısıyla öğrenirken, Meagan Good yeni filmdeki kötü adamlar hakkında konuşup konuşamayacaklarını sorduğunda, Lavy yine olumsuz yanıt verdi ancak “kim bilir, belki de bir kötü adamdır” diye ekledi.

Shazam!‘da Darla Dudley‘yi canlandıran Faithe Herman devam filminin afiş örneğini ekrana getirince hem ikinci filmin ismini hem de kadroya dahil olan sürpriz bir ismi öğrendik. Yönetmen koltuğunda yeniden David F. Sandberg‘in oturacağı yapımın adı Shazam: Fury of the Gods oldu. Herman‘ın gösterdiği afişte 90’ların komedi filmlerinden hatırladığımız “Sinbad” David Adkins de yer aldı.

Yönetmen Sandberg‘den hemen sonra yayına dahil olan Sinbad, herkesin 90’lardaki Shazam filminde rol aldığını sandığını, yeni filmde rol alabileceğini söyledi. Etkinlik Adam Brody‘nin katılımıyla tamamlandı.

Senaryosu Henry Gayden tarafından yazılan Shazam! Fury of the Gods, 4 Kasım 2022‘de gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  John Carpenter, Oyun Oynamakla O Kadar Meşgul ki Sinemaya Dönemiyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu