Sinema Haberleri

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Çekimleri Yeniden Başlıyor

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. fazında yer alması planlanan Shang-Chi’nin çekimleri pandemi yüzünden iptal edilmişti. Marvel Studios, bu ay sonunda çekimlere başlamak istiyor.

Pandemi yüzünden en çok yara alan sektörlerden biri de sinema oldu. Daha önceki benzer haberlerde de bahsettiğimi üzere bu yıl çıkması planlanan çoğu film ya önümüzdeki yıla ertelendi ya da çekimleri tekrar başlayana kadar rafa kaldırıldı. Haliyle bir yıl içerisinde birden çok film çeken Marvel Studios gibi firmalar da daha büyük darbe aldı.

Normal şartlar altında Şubat 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’in çekimleri, pandeminin zirve yaptığı Mart ayı içerisinde iptal edilmişti. 2021’nin bahar aylarına ertelenen filmin, hem 4. faz için önemi bulunuyor, hem de Asya pazarında iyi iş yapması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Yönetmen Destin Daniel Cretton, pandemi sebebiyle kendi karantina dönemine girenlerden biriydi. Marvel Studios’un özel önlemleri ve titiz çalışmasıyla Shang-Chi’nin çekimlerinin bu ayın sonunda Avustralya’da başlayacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir  V For Vendetta Özel Edisyon İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu