Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Sevilen Karakter Dumbledore Geri Dönüyor

Sevilen Karakter Dumbledore Geri Dönüyor

Harry Potter evreninin en sevilen karakterlerinden olan Albus Dumbledore, Harry Potter evreninde geçecek yeni büyülü film Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filminde geri dönecek.

Son dört Harry Potter filmini yönetmesinin yanı sıra 18 Kasım’da bizlerle buluşacak Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar evreninin ve şimdilik ikinci filmin yönetmeni olduğu kesinleşen David Yates’in bizzat kendisinin yaptığı “İkinci filmde Dumbledore geri geliyor ve Newton ile güzel bir iki sahnesi var. Dumbledore’u kim oynasın diye tartışıyoruz, biraz yardıma hayır demeyiz” açıklamasına göre serinin babacan karakteri Dumbledore bir kere daha karşımıza çıkacak.

dumbledoor-harry-potter

Önceki Dumbledore’lardan usta oyuncular Richard Harris ve Michael Gambon’ın performansları düşünüldüğünde kimin tekrar bu rol için seçileceği yönünde film ekibini zor bir karar bekliyor gibi gözüküyor. Harry Potter kitaplarında sadece flashback olarak karşımıza çıkan hikayeleri de beyaz perdede göreceğimiz bu yeni seri, orijinal serinin hayranlarını bir hayli tatmin edeceğe benziyor.

Kaynak: PlayTuşu

İlginizi Çekebilir  Schwarzenegger Seriye Döndü, İşte Terminator: Dark Fate'ten İlk Fotoğraflar