Sinema Haberleri

Scott Pilgrim Vs. The World, Anime Olabilir

Scott Pilgrim Vs. The World yönetmeni Edgar Wright, filmin anime formunda bir versiyonunu çekme hayalleri olduğundan bahsetti.

Simon Pegg ve Nick Frost ile çektiği Cornetto Üçlemesi ile tanınan ama bunun dışında oldukça eğlenceli aksiyon-komedi filmleri çeken Edgar Wright, 2010 yılında vizyona giren Scott Pilgrim Vs. The World filmini farklı bir biçimde karşımıza çıkarma fikri olduğunu dile getirdi.

Entertainment Weekly’e konuşan ünlü yönetmen, filmin uyarlandığı çizgi romanın yaratıcısı Bryan Lee O’Malley ve filmin yapımcısı Jared LeBoff ile görüştüğünü söyledi. Filmi bir anime formuna sokup tekrar ziyaret etmek istediklerini belirtti.

İlgili Makaleler

Film düşük bütçesine rağmen vizyonda yere çakılmış ve yapımcısına çok fazla para kazandırmamıştı. Ancak geçen yıllar içerisinde Scott Pilgrim Vs. The World, kült sayılan filmlerin arasına girdi desek yeridir. Bir çizgi roman uyarlaması olmasına karşın o havayı sayfa sayfa taşıyan filmin anime uyarlaması da çok güzel olabilir. Hele işin arkasında orijinal yapım ekibi olursa.

Aynı görüşmede sorulara cevap veren O’Malley ise “Karakterleri çizgi dünyada tekrar ziyaret etmek ve neler yaptıklarına bakmak güzel olabilir.” sözlerine yer verirken, pandemi günlerinde Scott’ın sakal bırakmış bir halini çizdiğini de eklemeden geçmedi.

Bu iş olur mu, olmaz mı bilemiyoruz ama fikrin ortaya atılmış olması bile heyecan verici. Scott Pilgrim Vs. The World’ün o kendine has, ikonik dünyasını anime olarak izlemek acayip güzel olurdu.

İlginizi Çekebilir  Star Trek, Quentin Tarantino'nun Son Filmi mi Olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu