Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Schwarzenegger, John Milius ile King Conan Senaryosunu Konuştu

Schwarzenegger, John Milius ile King Conan Senaryosunu Konuştu

Arnold Schwarzenegger, geçtiğimiz günlerde Barbar Conan filminin yönetmeni John Milius ile bir araya geldi. İkilinin, King Conan filmini konuştuğu iddia edildi.

Instagram’da yayınlanan yeni bir görüntüde, Schwarzenegger’ın Silicon Valley Comic-Con’da Milius ile dolaşırken gösterdiği görülüyor.

Bu fotoğrafı Arnold Schwarzenegger, hayranlarının soracağını tahmin ederek, “Evet, onunla King Conan senaryosu hakkında konuştuk,” açıklamasıyla paylaştı.

John Milius ve Arnold Schwarzenegger’ın arkadaşlığı 1982 yılındaki Conan filmine dayanıyor. Milius’un yönettiği ve Oliver Stone ile birlikte senaryosunu kaleme aldıkları Conan filminde Arnold da üstüne yapışan rolü Barbar Conan’ı canlandırmıştı. Sonraki filmde Arnold yine Conan’ı canlandırmıştı ancak John Milius bu filmde yer almamıştı.

2000’lerin başında John Milius, Conan filminin devamı olabilecek King Conan senaryosunu kaleme almıştı ancak Arnold Schwarzenegger, o dönemde Kaliforniya Valisi olduğu için sinemada boy gösterememişti. Görünen o ki iki isim de bu aralar King Conan filmi için zaman bulmuşlar.

İlginizi Çekebilir  The New Mutants Üçleme Olabilir

Arnold, uzun zamandır Conan rolünü yeniden oynamayı çok istediğini dile getiriyor. Çok yakında bir King Conan duyurusu gerçekten çok güzel olur. Umarız eski dostların birlikteliği bizi mutlu eder.