Sinema Haberleri

Samuel L. Jackson, Captain America: Civil War’da Olmayacak

captain-america-civil-war-iron-man

Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan Captain America: Civil War filminde yer almayacak karakterleri biliyorduk ya da bildiğimizi sanıyorduk. Thor, Hulk ve Guardians of the Galaxy isimlerinin yanına, Nick Fury de eklendi.

Samuel L. Jackson‘ı bile şaşırtan açıklamaya göre, Nick Fury önümüzdeki filmi atlayacak. Age of Ultron’la birlikte hem tekrar sahalara dönmüş hem de ekibin içinde daha sağlam ve daha kalıcı bir rol sergilemişti. Civil War senaryosunun Captain America ve Iron Man arasındaki gerginlikle ateşlendiğini göz önünde bulundurursak, Nick Fury’nin kendi ekibinden iki kişinin arasında çıkan savaşı konu alan filmde olmaması daha da mantıksız gözüküyor.

nick-fury-gif

Captain America 3’te olmamasına da anlam veremediğini belirten Samuel L. Jackson, hâlâ Marvel Sinematik Evreni’nde yer almak istediğini ve kontratının uzatılması için görüşmelere başlandığını söylüyor.

nick-fury

Jackson’ın Marvel ile olan dokuz filmlik anlaşması bitmek üzere, sadece iki filmi kaldı. Büyük ihtimalle yapımcılar bu iki filmi, iki parçadan oluşacak Avengers: Infinity War filmlerine saklıyor.

Çizgi romanlarla kıyasladığımız zaman, Nick Fury karakterinin Civil War’un oluşmasında uzaktan da olsa etkisi büyük. Dolayısıyla saniyelik sahneler de olsa, Nick Fury, Civil War’da kesinlikle görmek istediğimiz bir karakter.

İlginizi Çekebilir  MTV Film Ödülleri 25. Kez Sahiplerini Buldu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sanırım infinity war filmleri kağıt üzerinde tek film olarak gözüküyo bir başka filmde oynaması muhtemel diye düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu