Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ryan Reynolds, Deadpool 2 Hakkında Konuştu

Ryan Reynolds, Deadpool 2 Hakkında Konuştu

Deadpool 2’nin gelmesi hakkında kimsenin şüphesi yoktu, sadece kimin yapacağı hakkında sorular vardı. Ryan Reynolds’ın konuşmasıyla aklımızdaki soruların çoğu yanıtını buldu.

Entertainment Weekly’ye konuşan Ryan Reynolds, devam filmi hakkında konuştu ve çekimlere yaklaşıldığını belirtti. Tim Miller’ın projeden ayrılmasıyla boşalan koltuğa David Leitch gelmişti. Yeni yönetmen hakkında oldukça heyecanlı olan Reynolds’ın sözleri şöyle;

Herkes sadece onun işlerinin hayranıydı. O sadece hareketleriyle etkili olan birisi. Ayrıca Deadpool’un hassasiyetinden anlıyor ve markanın buradan nereye götürülmesi gerektiğini anlıyor. Ve Jon Wick’i beğenmiştim. David Leitch’in yapabildiği şeylerden biri; düşük bütçeyle, olduğundan 10 kat fazla paraya mal olmuş gibi görünen filmler yapmak.

Ryan Reynolds, şu aralar Domino ve Cable karakterleri üzerinde çalıştıklarını söyledi. Yeni karakterlerin eklenmesine rağmen yapımcı Simon Kinberg, filmin orijinal, ufak kadronun estetiğinden uzaklaşılmayacağını garanti etti.

Bu planlar işe yarayacak mı? Yeni yönetmen ve Reynolds birlikte güzel bir film yapabilecekler mi? Büyük ihtimal 2018 yılında sorularımıza cevap alabileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Blade Runner 2049 İçin Harika Yorumlar Geliyor