AYBABTUSinema Haberleri

Ryan Gosling, Batman Olmak İstiyor!

Hollywood‘un başarılı oyuncularından Ryan Gosling, La La Land filmi yönetmeni Damien Chazelle‘in çekeceği bir filmde Batman’i canlandırabileceğini açıkladı.

Gosling ve Chazelle ikilisi son dönemde bol ödüllü La La Land ile Neil Armstrong‘un Ay’a yolculuğunu anlatan First Man filmlerinde yakaladıkları uyumla dikkat çekiyor.

TOKYO, JAPAN – JANUARY 26: Actor Ryan Gosling and Director Damien Chazelle attend the Japan premiere of “La La Land” at Roppongi Hills on January 26, 2017 in Tokyo, Japan. (Photo by Jun Sato/WireImage)

First Man filmindeki Neil Armstrong performansıyla dikkat çeken Gosling, rotasını süper kahraman filmlerine çeviriyor. 14 dalda aday olduğu Oscar’ın altısını kazanan La La Land’in başrol oyuncusu Ryan Gosling, Variety’nin sorusu üzerine Batman rolüne yeşil ışık yaktı. Daha önce Suicide Squade ve Doctor Strange projelerinde adı geçen Gosling, yönetmen Damien Chazelle’in başında olduğu bir Batman filminde rol alabileceğini söyledi.


Gosling’in bu düşüncesi gerçekleşir mi bilinmez ancak; Matt Reeves‘in Warner Bros. için bir Batman filmi hazırlığında olduğu bu dönemde, ödüllü yönetmen Damien Chazelle‘in de Netflix için The Eddy ile Apple için yeni bir orijinal dizi üzerinde çalıştığını hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  En İyi Studio Ghibli Filmleri Sıralaması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu