Sinema Haberleri

Russo Kardeşler, Herkül Filmi Hakkında Konuştu

Disney, eski animasyonları teker teker beyaz perdeye aktarmaya devam ediyor. Geçen yıl yeşil ışık yakılan Herkül filmi hakkında Russo Kardeşler’den açıklama geldi.

Disney animasyonları arasında firmaya en az para kazandıran ama aralarında en meşhurlarından biri olan Hercules de beyaz perde yolunda. Film, Herkül ismi ve Tarkan‘ın seslendirmesiyle ülkemizde vizyona girmişti. O dönemin çocukları arasında özel bir yeri olduğu da kesin.

Bildiğiniz üzere Disney, eski animasyon filmlerini yeniden beyaz perdeye uyarlıyor. Büyük bütçeli filmlerin bir kısmı tamamen CGI destekli hazırlanırken, bir kısmı da gerçek oyuncularla karşımıza çıktı. Aslan Kral, Güzel ve Çirkin, Dumbo ve Aladdin ilk aklıma gelen filmler. Bazılarının izlenme kalitesi gerçekten çok düşüktü. Ancak aralarında iyi olanlar da vardı.

İlgili Makaleler

Disney, Küçük Denizkızı, Notre Dame’ın Kamburu ve Herkül filmleri üzerinde de çalışmaya devam ediyor. 2020 yılı içerisinde Herkül filmi için Russo Kardeşlerle anlaşmışlardı. O tarihten bu yana Herkül hakkında bir gelişme olmamıştı.

Russo Kardeşler’den Herkül Açıklaması

Lights Camera Barstool Podcast programına katılan Russo Kardeşler, Herkül filmi hakkındaki sessizliklerini de bozdular. Avengers filmlerinin arkasındaki Joe ve Anthony Russo, Herkül filminin halen ön prodüksiyon aşamasından olduğundan bahsettiler.

Senaryo bir hafta içerisinde hazır. Üzerinde çok vakit harcadık ve yakından ilgilendik. Ben ve çocuklarım için önemli bir filmdi. Gençken izledikleri ve duygusal anlamda bağ kurmuşlardı. Amacımız her detaya bakmak, nasıl inşa edeceğimizi anlamak ve onu nasıl genişletebileceğimize karar verip farklı bir hikaye anlatımı sunabilmek. Hikayenin ötesine geçen ve çekici olabilecek bir şey olmalı. İzleyicilerin özlem duyduğu şey de bu değil mi zaten? On yıl içerisinde kaybolup gidecek bir şey izlemek istemiyorlar. Bizim görevimiz de onlara en iyi tecrübeyi sunmak. Fakat halen erken aşamadayız.

Henüz erken aşamada olması filmin yakın bir tarihte bizlerle buluşmayacağını gösteriyor. Filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı. Zaten oyuncu kadrosu hakkında da hiçbir bilgi yok.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bryan Singer'dan X-Men: Apocalypse Senaryosu Paylaşımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.