Sinema Haberleri

Rus Yapımı Fantastik Film Çin’de Beklemediği Başarıya Ulaştı

dragon-banner

Çin yapımı olmayıp oradaki gişe rakamları çok iyi olan filmlere denk gelebiliyoruz bazen. Şimdiki haberimiz ise Rus yapımı olan filmin Çin’deki gişe başarısı.

He Is A Dragon (Он Дракон) isimli film Çin’de açılış gününde en popüler ikinci film oldu. Filmin açılış günü hasılatı ise 2.77 milyon dolar oldu.

dragon-eyes

Filmi Çinli dağıtıcımlara ilk götürdüklerinde, dağıtımcılar filmdeki ejderhanın Çin kültürüne pek uymadığından filme pek sıcak bakmamışlar ve gişedeki bu başarı yapımcılar için büyük bir sürpriz olmuş. Böylelikle, Rus yapımı Stalingrad’dan sonra Çin’de en popüler ikinci Rus yapımı film olmayı başarıyor.

Merak edenler için filmin fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Mızrak Kahramanları

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. senaryo çok kalitesiz duruyor bir de tüm grafikleri ejdere ayırıp atmosger biraz gitmiş gibi… dediklerim doğruysa ilk film bile olsa başarısız çünkü bu kadar çok örnek dururken bu kadar basit hatalar çok da kabuk edilebiir. Yok yanılıyorsam güzel bir film olabilir beğeniyle izleriz :)

  2. Düşük bütçeli demişsiniz ama bizim daha böyle bir fantastik filmimiz yok… Türk sinema sektöründeki filmlerin %85’i ya romantik ya da komedi filmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu