Sinema Haberleri

Rogue One: A Star Wars Story Vizyonda!

Gareth Edwards’ın yönettiği, Death Star’nın planlarını çalmayı görev edinen bir grubun mücadelesini ele alan Rogue One: A Star Wars Story bugün vizyona giriyor.

Rogue One

Star Wars serisinin yeni ara dönem filmlerinden ilki olarak lanse edilen Rogue One: A Star Wars Story bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Death Star planlarını çalma görevi için bir araya gelmesini konu alıyor.

Kahramanlardan oluşan ekibin mücadelesini merkezine alırken 1977 tarihli Star Wars Episode IV –  A New Hope‘un öncesine dönen fantastik macera türündeki film, özetle şöyle:

“Bir grup beklenmedik kahraman, imparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıradışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler.”

Oyuncu kadrosunda Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker’ın yer aldığı film, yeni karakterler ve hikayeler içeren yeni bağımsız Star Wars serisinin ilk filmi. 

Herkese iyi seyirler.

İlginizi Çekebilir  Thor: Love and Thunder, Romantizm İçerecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu